A picture
A picture

Navigace

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

Mapový portál

mapy

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Povodňový plán

povodnovy plan

střed

26
    Směsný komunální odpad
Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod), Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Nasavrky, Kobylí Hlava, Olšinky, Vrtěšice, Budka, Dolík
27 28 29 30 31 1
2
    BIO
3 4 5 6
    Plasty
7 8
9
10 11 12 13 14 15
16
    BIO
17 18 19 20
    Papír
21 22
23
24 25 26 27 28 29
30
    BIO
31 1 2 3 4 5

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

červen 2021

vedoucí

asistenti

květen 2021

duben 2021

komunitní služby

vývojář

březen 2021

STAŇ se MISTREM úklidu

Uklízečka

Náplň práce:

Úklid výrobních prostor

Úklid administrativních prostor

Údržba prostor

 Požadujeme:

Ochotu spolupracovat, učit se novým věcem

Pozitivní přístup, svědomitost

Umět se dívat kolem sebe, vyhledávat nové podněty, jak dělat věci lépe

Nabízíme:

Zaměstnání ve firmě, která je stabilním zaměstnavatelem s rodinným přístupem k zaměstnancům

Zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky

 Informace o pozici:

Místo výkonu práce: Golčův Jeníkov

Typ pracovního vztahu: HPP

Práce vhodná i pro: absolventa

Pracovní doba: 6.00 – 14.30 hod.

Nástup: duben

 Kontakt: Alena Süsserová – personální oddělení

Alena.susserova@houfek.com  tel. +420 778 713 671

Recepční / Fakturantka

Všeobecná administrativa

Příprava podkladů, administrativní podpora oddělení

Evidence faktur, archivace

Obsluha recepce, evidence pošty, objednávky

Evidence hmotného majetku

Práce s databázemi (interní,externí)

Pravidelná komunikace se zákazníky (telefon, e-mail)

Požadujeme:

Komunikativnost, příjemné vystupování

Znalost MS Office

Znalost anglického jazyka a další jazyk výhodou

Základy účetnictví výhodou

Nabízíme:

Práci, v rámci, které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti

Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem

Požadované vzdělání: SŠ

Pracovní doba: 7.00 – 15.30 hod.

Nástup: ihned

6.3.2021

leden 2021

pracemesto

2

1

Do zavedeného pánského kadeřnictví v Čáslavi přijmeme posilu, podmínky slušné, výdělek jistý. Kontak na J. Bukovský 724826951

prosinec 2020

orpa

Zprávy