A picture
A picture

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mapový portál

mapy

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Svoz odpadu

Po Út St Čt So Ne
27
    Směsný komunální odpad
Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod)
28 29 30 1 2 3
4
    BIO
Budka, Dolík, Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod), Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
    Směsný komunální odpad
Budka, Dolík, Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
5 6 7 8
    Plasty
Budka, Dolík, Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod), Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
9 10
11
    Směsný komunální odpad
Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod)
12 13 14 15 16 17
18
    BIO
Budka, Dolík, Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod), Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
    Směsný komunální odpad
Budka, Dolík, Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
19 20 21 22
    Papír
Budka, Dolík, Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod), Kobylí Hlava, Nasavrky, Olšinky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice
23 24
25
    Směsný komunální odpad
Golčův Jeníkov (Havlíčkův Brod)
26 27 28 29 30 31

Facebook

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Povodňový plán

povodnovy plan

 

UtilityReport

- žádosti o vyjádření k existenci sítí

linka důvěry

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ (1. POLOLETÍ)

 
ZÁŘÍ
10. 9.    PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ (9. TŘ.)
16. 9.   PREZENTACE SPŠ STAVEBNÍ HAVLÍČKŮV BROD (9. TŘ.)
 
 
ŘÍJEN
2. 10.    PŘÍRODOVĚDNÉ KLÁNÍ, CHOTĚBOŘ (VYBRANÍ ŽÁCI 8. + 9. TŘ.)
6. 10.    PROJEKT "LES VE ŠKOLE, ŠKOLA V LESE" (3. + 5. TŘ.)
6. 10.    COCA-COLA CUP, HABRY (II. ST., CHLAPCI)
14. 10.  NICHOLAS WINTON, HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)
26. 10.  ELEKTRICKÝ EMIL, DIVADLO ČÁSLAV (6 . + 7. TŘ.)
26. 10.  PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL, ŠKOLNÍ JÍDELNA (od 16:30 h)
27. 10.  DUCHAŘSKÉ DOPOLEDNE (5. TŘ. pro 3. + 4. TŘ.)
 
 
LISTOPAD
3. 11.    INDIE, KINO ČÁSLAV (II.ST.)
5. 11.    OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ., CHLAPCI)
5. 11.    ​DEN STŘEDOŠKOLÁKEM, SPŠ A OA ČÁSLAV (8. TŘ.)
9. 11.    LABUTÍ PRINCEZNA, DIVADLO ČÁSLAV (3. - 5. TŘ.)
13. 11.  OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (6. + 7. TŘ., DÍVKY)
18. 11.  OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., DÍVKY)
20. 11.  OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., CHLAPCI)
23. - 27. 11.  VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ
27. 11.  OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (8. + 9. TŘ., DÍVKY)
30. 11.  JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O CHRUP (I. ST.)
 
 

PROSINEC

2. 12.    ŽLEBY (1., 2., 3., 5. TŘ.)
2. 12.    KRAJSKÉ KOLO VE FLORBALU, PELHŘIMOV (6. + 7. TŘ., DÍVKY)
3. 12.    DEN STŘEDOŠKOLÁKEM, SPŠ A OA ČÁSLAV (9.TŘ.)
17. 12.  KINO (I. ST.)
17. 12.  FLORBALOVÝ TURNAJ ČTYŘ ŠKOL, VILÉMOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)
22. 12.  POPELKA, KINO HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)
 
 
LEDEN
15. - 22. 1.    LYŽAŘSKÝ KURZ, ORLICKÉ HORY (5. + 6. TŘ.)
26. 1.    POLOLETNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ, CHOTĚBOŘ (I. ST.)
 

 

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ (2. POLOLETÍ)

 
ÚNOR
4. 2.    MARYŠA, DIVADLO ČÁSLAV (8. + 9. TŘ.)
19. 2.  FLORBALOVÝ TURNAJ ČTYŘ ŠKOL, G. JENÍKOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)
20. - 27. 2.    LYŽAŘSKÝ KURZ , KRKONOŠE (7. A, 7. B)
24. 2. SŮL NAD ZLATO, DIVADLO ČÁSLAV (I. ST.)
 
BŘEZEN
8. 3.    POSLEDNÍ TRIK, DIVADLO ČÁSLAV (II. ST.)
22. 3.  VÍTEJ NA PALUBĚ (I. ST.)
22. 3.  ROZUM V ZASTOUPENÍ (II. ST.)
23. 3.  STRAŠIDELNÉ NÁDRAŽÍ, DIVADLO ČÁSLAV (I. ST.)
 
 
DUBEN
 
 
 
KVĚTEN
9. 5.    DALEŠICE, DUKOVANY (8. A, 8. B)
 
 
ČERVEN
9. 6.    ČNB, PRAHA (8. A, 8. B)
 
 
 
 
 
DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT
DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.