Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ (1. POLOLETÍ)

 
ZÁŘÍ
10. 9.    PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ (9. TŘ.)
16. 9.   PREZENTACE SPŠ STAVEBNÍ HAVLÍČKŮV BROD (9. TŘ.)
 
 
ŘÍJEN
2. 10.    PŘÍRODOVĚDNÉ KLÁNÍ, CHOTĚBOŘ (VYBRANÍ ŽÁCI 8. + 9. TŘ.)
6. 10.    PROJEKT "LES VE ŠKOLE, ŠKOLA V LESE" (3. + 5. TŘ.)
6. 10.    COCA-COLA CUP, HABRY (II. ST., CHLAPCI)
14. 10.  NICHOLAS WINTON, HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)
26. 10.  ELEKTRICKÝ EMIL, DIVADLO ČÁSLAV (6 . + 7. TŘ.)
26. 10.  PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL, ŠKOLNÍ JÍDELNA (od 16:30 h)
27. 10.  DUCHAŘSKÉ DOPOLEDNE (5. TŘ. pro 3. + 4. TŘ.)
 
 
LISTOPAD
3. 11.    INDIE, KINO ČÁSLAV (II.ST.)
5. 11.    OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ., CHLAPCI)
5. 11.    ​DEN STŘEDOŠKOLÁKEM, SPŠ A OA ČÁSLAV (8. TŘ.)
9. 11.    LABUTÍ PRINCEZNA, DIVADLO ČÁSLAV (3. - 5. TŘ.)
13. 11.  OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (6. + 7. TŘ., DÍVKY)
18. 11.  OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., DÍVKY)
20. 11.  OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., CHLAPCI)
23. - 27. 11.  VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ
27. 11.  OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (8. + 9. TŘ., DÍVKY)
30. 11.  JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O CHRUP (I. ST.)
 
 

PROSINEC

2. 12.    ŽLEBY (1., 2., 3., 5. TŘ.)
2. 12.    KRAJSKÉ KOLO VE FLORBALU, PELHŘIMOV (6. + 7. TŘ., DÍVKY)
3. 12.    DEN STŘEDOŠKOLÁKEM, SPŠ A OA ČÁSLAV (9.TŘ.)
17. 12.  KINO (I. ST.)
17. 12.  FLORBALOVÝ TURNAJ ČTYŘ ŠKOL, VILÉMOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)
22. 12.  POPELKA, KINO HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)
 
 
LEDEN
15. - 22. 1.    LYŽAŘSKÝ KURZ, ORLICKÉ HORY (5. + 6. TŘ.)
26. 1.    POLOLETNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ, CHOTĚBOŘ (I. ST.)
 

 

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ (2. POLOLETÍ)

 
ÚNOR
4. 2.    MARYŠA, DIVADLO ČÁSLAV (8. + 9. TŘ.)
19. 2.  FLORBALOVÝ TURNAJ ČTYŘ ŠKOL, G. JENÍKOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)
20. - 27. 2.    LYŽAŘSKÝ KURZ , KRKONOŠE (7. A, 7. B)
24. 2. SŮL NAD ZLATO, DIVADLO ČÁSLAV (I. ST.)
 
BŘEZEN
8. 3.    POSLEDNÍ TRIK, DIVADLO ČÁSLAV (II. ST.)
22. 3.  VÍTEJ NA PALUBĚ (I. ST.)
22. 3.  ROZUM V ZASTOUPENÍ (II. ST.)
23. 3.  STRAŠIDELNÉ NÁDRAŽÍ, DIVADLO ČÁSLAV (I. ST.)
 
 
DUBEN
 
 
 
KVĚTEN
9. 5.    DALEŠICE, DUKOVANY (8. A, 8. B)
 
 
ČERVEN
9. 6.    ČNB, PRAHA (8. A, 8. B)
 
 
 
 
 
DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT
DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.